Dom

SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD

profil firmy

SMARTWEIGH INSTRUMENT CO., LTD, założona od ponad 15 lat, która jest jednym z największych producentów i eksporterów w Chinach.Nasz warsztat zajmuje 20000 metrów kwadratowych i znajduje się w bardzo wygodnym i pięknym mieście, Changzhou, blisko Szanghaju i zajmuje tylko godzinę koleją dużych prędkości.

 

Nasza firma posiada zaawansowane urządzenia produkcyjne, takie jak giętarka, maszyna przed łukiem, ścinarka, spawarka qutomatic, automatyczny robot spawalniczy, maszyna do cięcia plazmowego i pokój do pieczenia, aby pomóc nam zwiększyć jakość produktu i wydajność produkcji. Nasza firma ma również starszego zespół techników i zespół projektantów.Wiele produktów zostało opatentowanych.

 

W ramach zaawansowanego sprzętu testowego, pracowników technicznych i bogatego doświadczenia, wyprodukowaliśmy wysoko wykwalifikowane kalibry do samochodów ciężarowych, wagi platformowe, wagi stołowe, wagi dźwigowe, wagi osiowe, a także części zamienne, takie jak wskaźniki i ogniwa ładunkowe.Eksportowaliśmy do ROSJI, KSA, USA, UK, HOLANDII, HISZPANII, WŁOCH itp. Do wielu różnych krajów, a nasza dobra jakość i terminowość dostaw przyciągnęła ponad 200 długoterminowych dystrybutorów na całym świecie.

Nasza roczna kwota zbiórki na eksport wynosi około 5000 000 do 10000 000 USD, z czego większość stanowi nasz projekt dla zagranicznych kolei, autostrad i rządu.Nawiasem mówiąc, możemy dostarczyć również projekt ODM i OEM.

 

Nasza firma otrzymała certyfikat ISO 9001, CE, SGS, OIML na nasze produkty, wszystkie wagi posiadają

Wstępnie skalibrowane przed wysyłką, wyznaczyliśmy ducha „Jakość jest najważniejsza, a technologia decyduje o produktywności” od momentu jej wprowadzenia. Korzystamy z tego i jesteśmy po cichu genialni przez ponad 15 lat.

 

SMARTWEIGH stworzy coraz więcej cudów i wspaniałej przyszłości!

 

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma
W 2000 roku Changzhou Hengcheng Weighing Equipment Co., Ltd założyło i uzyskało krajowy znak towarowy „Hope”.

W 2001 r. Nasza firma założyła podrzędną firmę „SMARTWEIG INSTRUMENT CO., LTD” dla handlu zagranicznego i otrzymaliśmy znak towarowy „SMARTWEIGH”


W 2002 r. Z sukcesem uzyskała certyfikat zatwierdzenia i licencję produkcyjną na 100-tonową wagę samochodową i skalę naziemną, elektroniczną wagę dźwigową i zainwestowała 1,88 mln w utworzenie zakładu produkcyjnego w dzielnicy Zhonglou, aby wyprodukować serię „HOPE” elektronicznych wag samochodowych. Oferowane produkty i usługi wysokiej jakości dla klientów i dystrybutorów na całym świecie.

W 2006 r. Firma uzyskała certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001. W 2006 roku nasza firma z powodzeniem wprowadziła na rynek największą elektroniczną wagę samochodową o ładowności 200T. Nasza waga do ciężkich ładunków serii SCS przeszła pozytywnie akceptację krajowej stacji kontroli i kontroli bezpieczeństwa przeciwwybuchowej oprzyrządowania i pomyślnie uzyskała certyfikat przeciwwybuchowości cyfrowych rozwiązań dla wag.


W 2013 r. Wprowadziliśmy dużą tonażową precyzyjną skalę buforową szeroko stosowaną w przemyśle metali szlachetnych i otrzymaliśmy jeden certyfikat wynalazczy oraz pięć certyfikatów patentowych na wzór użytkowy.


W marcu 2015 r. Nasza firma z powodzeniem uruchomiła system zarządzania ważeniem bez nadzoru i ilościowy system załadunku.
We wrześniu 2015 r. Nasza firma uruchomiła nową generację serii wag ciężarowych z podziałem na handel zagraniczny.


W marcu 2017 roku wprowadziliśmy wagi do pakowania i serię automatycznych systemów dozujących. W kwietniu 2017 r. Nasza firma z powodzeniem uruchomiła redundantny system zarządzania ważeniem. W lipcu 2017 r. Nasza firma uruchomiła platformę wagową dla wszystkich struktur cementowych odpowiednich dla środowisk korozyjnych, takich jak zakłady chemiczne i zakłady przetwarzania odpadów na energię. We wrześniu 2017 r. Nasza firma wprowadziła na rynek lokalny precyzyjny czujnik ładunku z serii Gold.


W 2018 r., 18 sierpnia, wprowadzono na rynek serię produktów ważących „P”. Udoskonaliliśmy oryginalne produkty i wprowadziliśmy serię materiałów sypkich PSL oraz piątą generację nowej konstrukcji wysokowydajnej elektronicznej ciężarówki FSG-300T o dużej pojemności i nowej inteligentnej. System ważenia.

SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : SMARTWEIGH

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 500-1000

Rok założenia : 2005

pc Export : 90% - 100%

Agent of famous brand: Metter Toledo , HBM

OEM & ODM: both supplied

Certificate: CE, ISO9001-2008

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD Certyfikaty Chiny SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD Certyfikaty Chiny SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD Certyfikaty Chiny SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD Certyfikaty