Dom

SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD Certyfikaty
Chiny SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD Certyfikaty
Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  1. Surowiec CNC do cięcia pożądanego kształtu

  2. Giętarka (maksymalnie składane belki w kształcie litery U o średnicy 10 mm)

  3. Wstępny montaż (wygięcie wstępne)

  4. Automatyczne spawanie, które jest całkowicie zgrzewane, bardziej precyzyjne, równomierne, piękne i profesjonalne.

  5. Zmontuj wstępnie w naszym warsztacie, aby wyregulować płaskość i poziom platformy, upewnij się, że platforma nie odkształca się przed wysyłką.

  6. Piaskowanie pomaga platformom wag samochodowych usuwać zadziory, membrany, rdzę i zanieczyszczenia powierzchni z częściowo powlekanej powierzchni i zapewnia ulepszony profil powierzchni dla powłoki.

  7. Malowanie Pomieszczenie ułatwia proces malowania izolowany z zewnątrz, może pomóc zmniejszyć zanieczyszczenie, a proces lakierowania 100 ℃ pomaga lakierowi nabłyszczać i przyczepiać się do powierzchni platform, która jest ładniejsza, gładsza i piękniejsza .

  8. Wstępna kalibracja i instalacja przed wysyłką, upewnij się, że klienci mogą się zmontować, zainstalować i użyć bezpośrednio bez potrzeby drugiej kalibracji.

  9. Transport przez kontener lub ciężarówki, mamy profesjonalnych spedytorów i zespoły logistyczne, które pomogą Ci zorganizować ciężarówki, kontenery, dokumenty do odprawy, a nawet warunki DDP, które pomogą Ci zaoszczędzić czas na takie rzeczy

 • OEM / ODM
  Akceptujemy zarówno produkcję OEM, jak i ODM, tak długo jak możesz oferować rysunek, zdjęcia i więcej szczegółów produktów, możemy zachować najlepsze produkty, które chcesz. Posiadamy produkcję OEM i ODM dla klientów różnych produktów, takich jak wagi samochodowe, wagi pomostowe, wagi przemysłowe do podłóg, wagi stołowe, wagi hakowe, a także części zamienne, takie jak czujniki obciążenia, czujniki obciążenia, wskaźniki, regulatory itp. I eksport do wielu różnych krajów, takich jak Rosja, Australia, Japonia, Korea i tak dalej. Mamy moc do absolutnej produkcji OEM i ODM. Najważniejszą sprawą jest to, że jesteśmy odlewniami Mettler Toledo, Balancia, Avery-Tronix wielu znanych marek od dziesięcioleci i zawsze zdobyliśmy ich zaufanie, więc dlaczego nie zaczniemy działalności od Now?

Szczegóły kontaktu
SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mrs. Shirley

Tel: +86-15851932889

Faks: 86-519-68781609

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)